تجمع اعتراضی در جریان سخنرانی حسن روحانی و مطالبه آزادی محمد علی طاهری + تصاویر

0
130
تجمع اعتراضی در جریان سخنرانی حسن روحانی - کرج، چهارشنبه ۲۶ آبان‌ماه ۱۳۹۵ تهران (۱۶ نوامبر ۲۰۱۶)

تجمع اعتراضی در جریان سخنرانی حسن روحانی - کرج، چهارشنبه ۲۶ آبان‌ماه ۱۳۹۵ تهران (۱۶ نوامبر ۲۰۱۶)

جمعی از شاگردان «محمد علی طاهری» در اعتراض به تداوم بازداشت غیرقانونی بنیانگذار عرفان حلقه، با حضور اعتراضی در سخنرانی «حسن روحانی» رییس جمهور ایران در کرج، آزادی این زندانی عقیدتی را مطالبه کردند.

به گزارش خبرگزاری عرفان (اِنا)، تجمع‌کنندگان در جریان سفر‌های استانی رییس جمهور و هیئت دولت به شهر کرج در استان البرز، چهارشنبه ۲۶ آبان‌ماه ۱۳۹۵ تهران (۱۶ نوامبر ۲۰۱۶)، در حین سخنرانی «حسن روحانی» دست به اعتراض زدند. آنها با در دست داشتن تصاویری از «محمد علی طاهری»، «نرگس محمدی» و «عیسی سحرخیز» و همچنین سایر زندانیان در اعتصاب غذا، خواستار آزادی زندانیان عقیدتی و سیاسی شدند.

گفته شده معترضان، نامه‌ای سرگشاده به «حسن روحانی» تحویل داده‌اند و در آن به ویژه “درخواست آزادی محمد علی طاهری را از رییس جمهور مطرح کرده‌اند.”

همچنین تجمع‌کنندگان با در دست داشتن تصاویری از بنیان‌گذار عرفان حلقه و حمل پلاکاردهایی با مطالبه آزادی این زندانی عقیدتی در میان جمعیت مردم، “درباره شرایط خطرناک محمد علی طاهری هشدار داده و خواستار آزادی فوری و بی قید و شرط او شدند.”

آنها “سپاه پاسداران و قرارگاه ثارالله را مسئول جان محمد علی طاهری اعلام کردند.”

این شانزدهمین باری است که این زندانی عقیدتی در راستای احقاق مطالبات قانونی‌اش دست به اعتصاب غذای اعتراضی در زندان می‌زند.

این زندانی عقیدتی با وجود اعتراض‌های گسترده به ادامه بازداشت وی، کماکان در زندان و در اعتصاب غذا به سر می‌برد.

به محض دریافت نامه سرگشاده، متن آن در ادامه این گزارش اضافه خواهد شد.

تصاویر ارسالی از حضور اعتراضی هواداران «محمد علی طاهری» در مراسم سخنرانی رییس جمهور در پی آمده است.