×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - 31 شهریور - 1398  
true
false

توسل به طلسم و جادو در بین سران حکومت ایران؛ حاکمانی که برای ادامه‌ی حکومت خود، مردم را مسخ شده می‌خواهند

کسانی که با حیله و جادو حکومت می کنند، مردم را جاهل و مسخ شده می خواهند!

چندي پيش در خبرها اعلام شد که مصباح يزدی، مدرس حوزه‌ی علميه قم در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفته است: «گرچه مردم نقش پر رنگی در سرنگونی رژيم ستم‌شاهی داشتند اما اين روحانيون بودند كه به مدد قدرت‌های خدادادی خود!، شاه را مجبور به فرار از كشور كردند و زمينه را براي برپايی حكومت اسلامی در ايران فراهم نمودند.»

وی ضمن هشدار به آن‌چه «سران فتنه» و «فتنه‌گران» خواند، افزوده بود: «فتنه‌گران هنوز ذره‌اي از قدرت ما را نديده‌اند! و بنده شديداً هشدار مي‌دهم كه در صورت ادامه‌ی روند فعلی و دشمنی آنان با نظام، ما روحانيون ناچار خواهيم شد همانند اواخر دوران ستم‌شاهی، از قدرت خدادادی و ماوراءالطبيعه خود استفاده كنيم و آن روز است كه همه به عينه، عام الفيل را خواهند ديد!!»

از سوی دیگر در یکی از برنامه‌های صدای آمریکا VOA، «محسن سازگارا» از ایجاد واحد جدیدی در سپاه پاسداران خبر داد و گفت: «واحد جديدی به نام ‘پدافند جن’ در سپاه پاسداران جهت مقابله با جريانات انحرافی شكل گرفته است.»

استفاده از «طلسم و جادو» که در كتب مذهبی ساير اديان مانند قرآن نیز به آن اشاره شده، از ديدگاه مذهبی پذيرفته شده است. در انجيل نیز نقل شده كه در جايی حضرت عيسی ارواح خبيث را با نيروی الهی از بدن یک فرد مجنون خارج می‌كند تا او بهبودي خود را باز يابد. تا چندین سال پیش از لحاظ علمی تحقيقات آشكاری به روی این قضیه صورت نگرفته بود و کسانی که در اين زمينه اطلاعاتی دارند آن را پنهان و مخفی نگاه داشته و از پرداختن به اين موضوع خودداری می‌کنند.

برای افرادی كه از اين لحاظ دچار مشكل می‌شوند (به علت عدم شناسايی و راهکار درمانی مناسب)، عملاً راهي جز پناه بردن به داروهاي روان‌گردان يا بستری شدن در تيمارستان وجود نداشته است.

گزارشی از «خبرآنلاین» و «روزنامه همشهری» نیز چند سال پیش منتشر شد مبنی بر ادعاهای فردی به نام «ر.م» که فرد توانمند و ماهری در انرژی درمانی است و می‌تواند به راحتی درون آدم‌ها را بخواند. در این مطالب اشاره شده که «چرا وقتی تورم در چند دهه گذشته سر به فلک کشیده و همه مردم تحت فشار هستند و مخالفت می‌کنند اما در آخر هیچ‌کسی اعتراضی نمی‌کند؟» در ادامه‌ی این اخبار، خبرآنلاین نوشته: «دعانویسان برای مردم هر روز صبح در آب سد کرج و لتیان دعا می‌ریزند، دعایی تحت عنوان دهان بند!!».

این خبری بود که چندی پیش در برخی سایت‌ها منتشر شد که با سرچی ساده برای مخاطبان قابل دسترسی است.

این اخبار گویای آن است که اشخاص ناشناسی در این زمینه فعالیت دارند و در طول سال‌های حکومت جمهوری اسلامی از این امکان ماورائی به نفع حکومت استفاده کرده‌اند و در عین حال یکی از دلایل اختلافات گروه وابسته به مصباح یزدی و گروه منتسب به احمدی‌نژاد، وارد شدن جریان نزديكان رئيس‌جمهور سابق به این حوزه و به مخاطره افتادن قدرت بلامنازع روحانیون در این زمینه بوده است. به نحوی كه مصباح يزدی كه معمولاً فردی خود دار و متینی بوده، چند روز پس از آشغال! ناميدن گروه مقابل، «افزايش آمار بيماري‌های ذهنی و روانی در جامعه»، «عدم ثبات فكری و شخصيتی در برخی از مسئولین»، «عادی شدن اخبار ارتباط برخي از مسئولین و گروه‌های سياسی با ارواح خبيثه و اجنه»، «افزايش آمار تجاوز و خشونت‌های غيرعادی و بی‌سابقه در كشور»، «سکوت و ظلم پذیری غیر عادی مردم در مقابل جنایات و فشارهای اقتصادی و اختلاس‌های مالی مقامات حکومتی» و… مؤید ان است که موضوع از حد شایعه و مزاح فراتر است و این امر در واقع صحت دارد كه عده‌اي به تسخير این موجودات پرداخته و از ارتباط با آن‌ها، جهت پيشبرد اهداف و مقاصد حکومت خود استفاده مي‌كنند.

در واقع جای این سؤال پر رنگ باقی می‌ماند که براي موجود هوشمندی مانند انسان در مقام یک دكتر يا مهندس، چه عاملی مي‌تواند تشخيص او را در برابر ساده‌ترين امور كه نياز به تفكر چندانی ندارد و در شرايط عادی حتی یک انسان معمولی هم می‌تواند به راحتی از پس آن بر آيد، مختل کرده و باعث شود او یک انتخاب اشتباه را برگزيند؟؟ آيا مسخ و جادو می‌تواند حقيقت داشته باشد؟

اندیشمند و محقق ايرانی؛ «دکتر محمدعلی طاهری» بنیانگذار مکتب عرفان حلقه و دو طب مکمل درمان به نام‌های فرادرمانی و سایمنتولوژی، با پژوهش در اين زمينه توانست به نتايج جالبی دست يافته و با طرح مبحث موجودات غير ارگانيک بصورت علمی و تحقیقاتی، رشته‌اي به نام سايمنتولوژی را بنيانگذاری کند. وی با ارائه و تدريس این رشته‌ها در دانشگاه‌هاي ايران و چند کشور دیگر از جمله آذربایجان، باب تحقيقات علمی جديدی را در علم پزشکی و برای محققان و مشتاقان مسیر کمال، باز کرده است.

با استناد به نظریات مطرح شده توسط دکتر طاهری؛ «موجودات غيرارگانيک، شکل ديگری از حيات در هستی هستند كه زندگی آنها برخلاف موجودات ارگانيک مانند گياهان حيوانات و انسانها، مبتنی بر حيات سلولی و اندام‌های ساخته شده از مواد آلی نیست و در دامنه‌ی فركانسی خاص، كه با فركانس قابل ثبت و رويت توسط انسان تفاوت دارد، به حيات خود ادامه مي‌دهند». دسته‌اي از آنان نیز می‌توانند بر روی سيستم ادراكی انسان تاثيرات شگرفی بر جای بگذارند، آن را مختل کرده يا بصورت پيشرفته در جهت خاصي هدايت نمايند.

اما اين تحقيقات به مذاق عده‌اي خوش نيامد و در خلال مدت انجام تحقيقات، همواره به طرق مختلف از سوی افراد و جريانات وابسته به سپاه پاسداران که خود شامل زیر مجموعه‌های سازمان یافته‌ای در داخل نظام هستند، با مشكلاتي روبرو گردید.

این موسسات، اهداف پلید و شیطانی خود را در قالب نام‌هایی چون موسسه بهداشت معنوی، قرارگاه ثارالله، اداره فرق و ادیان و … دنبال می‌کنند.

از سوی دیگر عوامل فاسد قرارگاه ثارالله سپاه طی هم‌دستی با قضات فاسد و تحت امر خود، باعث شدند که دکتر طاهری بیش از هشت سال از عمر گران‌بهای خود را در اسارت ظالمانه‌ی حکومت قرار گیرد. در حالی‌که او توانسته بود در زمينه مقابله با مشكلاتي كه توسط اين موجودات بر روي سلامتي و ذهن انسان ايجاد مي‌شود، راهكارهای عملی و علمی ارزشمند و قابل توجهی را ارائه نمايد.

در واقع جريان‌هاي سود برنده از اين زندان طولانی‌ مدت كه مخالف هر گونه آگاهی عمومی از نتايج اين تحقيقات بودند، از ده سال گذشته و همزمان با جدی شدن اختلافات در طبقه حاكميت (كه از درگيري‌های غيرارگانيكی به سمت درگیری‌های فیزیکی سوق پیدا کرده بود) به اين نتيجه رسیدند كه بايد كليه تحقيقات صورت گرفته در اين زمينه را متوقف و آقاي طاهري را از صحنه حذف نمايند.

پس از ايجاد واحد پدافند جن، جن‌گيری توسط سپاه و دستگيري‌های افراد جن‌گير وابسته به جناح مقابل، فشارها بر «محمدعلی طاهري» به منظور توقف تمامی فعالیت‌ها و تحقیقات وی بیشتر شد تا این‌که او را بازداشت و روانه زندان کردند. «طاهری» نیز به منظور اعتراض به فشارهای صورت گرفته بر فعالیت‌های علمی و خیرخواهانه‌اش، در سلول انفرادی زندان دست به چندین بار اعتصاب غذا زد و متحمل شرایط بسیار وخیمی شد که به دلیل سیاسی نبودن فعالیت‌هایش، در سکوت رسانه‌های داخلی و خارجی وابسته به نظام، قرار گرفت و اخبارش کمتر تحت پوشش قرار گرفت.

در چند سال گذشته گروه تحقيقاتي سايمنتولوژی موسسه عرفان کیهانی جهت رفع شبهات مطرح شده، مشروح تحقيقات، فيلم‌هاي دروس ترم‌های مختلف مکتب عرفان حلقه و طب‌های مکمل درمانی فرادرمانی و سايمنتولوژی را بر بستر اينترنت برای آگاهی عموم قرار داد كه اين اقدام نیز به مذاق گروه‌هاي درگير و ناپيدای قدرت در طبقه حاكميت خوش نيامد و با فيلتر کردن سايت‌ها، افراد را بدون هیچ توضیحی بازداشت و روانه زندان کرده‌اند.

با تمامی این اوصاف می‌توان دریافت که تا چه اندازه توجه به علم اندوزی، خرد جمعی، دانش و اگاهی در جامعه ایران کمرنگ شده. بدین ترتیب است که پایه‌های دیکتاتوری و زورگویی حاکمان، محکم و محکم‌تر و پایه‌های ترقی و تعالی مردم، سست‌تر می‌شود.

در واقع یکی از دلایل ترس مقامات تصمیم‌ساز در کشور از ورود آحاد جامعه به مباحث «عرفانی و شناختی»، همین اثرات معجزه‌آسایی است که در ارتقاء کیفی بینش مردم چه در زندگی و چه در برخورد با مسائل روز اجتماعی بر جای می‌گذارد. مسلما در این صورت حربه‌های شیطانی سردمداران نظام، نقش بر آب شده و دیگر فرصتی برای فریب و مسخ مردم باقی نخواهد ماند. (برگرفته از بخشی از مقاله‌ی “امیر سعید‌زاده”)

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد