×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - 8 بهمن - 1398  
true
false

نظامی که از ابتدای غصب خاک ایران، پشت تیتر «اسلامی» از هیچگونه ظلم و جنایت و قتل و غارت مردم ایران فروگذار نبوده، چهل سال است که سند آشکار شیطان پرستی خود را در نقش پرچم خود پنهان کرده است.

مطابق تصویر، با نگاهی دقیق و موشکافانه به حاشیه بالا و پایین بخش سفید رنگ پرچم جمهوری اسلامی متوجه خواهیم شد که بجای واژه «الله اكبر» عبارت شیطانی و منحوس «لِلَّهِ کِبر» نقش بسته است و طراح مزدور به دستور اربابان خود به گونه ای بسیار ماهرانه، حرف «ا» را از ابتدای کلمه «الله» و کلمه «اكبر» حذف نموده و تنها با اضافه کردن دندانه هایی کوچک آنهم به رنگ پس زمینه، سعی بر آن داشته تا وانمود کند که حرف «ا» به رنگ پس زمینه سبز و قرمز نوشته شده است!! و از آنجا که کلمات یک متن هیچگاه به رنگ پس زمینه نوشته نمیشود، کاملا آشکار است که این دندانه های کوچک تنها برای پاک کردن صورت مساله طراحی شده اند و هیچگاه نمیتواند معرف حرف «ا» باشد. ضمن آنکه شأن و منزلت کلمه «الله» والاتر از آن است که بازیچه حیله های گرافیکی قرار گیرد و به هیچ وجه قابل دخل و‌ تصرف نیست. لذا کاملا آشکار و عامدانه مفهوم کفرآمیز و مشرکانه موردنظر خود را در پرچم ملتی گنجانده اند که پیشینه یکتاپرستی آنان در تاریخ بشریت ثبت گردیده است.

همانگونه که می دانیم در ادبیات عربی، واژه «اَلله» به معنی خداوند می باشد اما با حذف حرف «ا» از ابتدای کلمه، به واژه «لله» به معنای «مختص خدا» تغییر پیدا میکند. همچنین واژه «اَکبَر» به معنای تحت الفظی «بزرگتر» ، با حذف حرف «ا» به واژه «کِبر» به معنای «تکبر» تبدیل شده است. بنابر این عبارت «الله اکبر» به معنای «فقط خدا بزرگ است و لاغیر» ، به عبارت پلید و کفرآمیز «لِلَّهِ کِبر» به معنای «تکبر مختص خداوند است» تغییر پیدا کرده است و بدین گونه بار معنایی کاملا برعکس و شرک آمیزی را نمایان می کند. سردمداران حکومت در پوشش دین اسلام و خدا پرستی و با استفاده از این حیله شیطانی، در واقع پرچم ایران را به پرچمی تبدیل کرده اند که خود، مصداق بارز توهین به مقدسات و شیطانی جلوه دادن‌ صفات مبارک الهی ست.

با این ترفند، شعور معیوب و منفی این نوشته بصورتی کاملاً آشکار و با استفاده از تکنیک خطای دید، در طرح پرچم قرار گرفته است و هر بیننده ای بصورت ناخودآگاه در معرض تشعشعات منفی شعوری آن قرار می گیرد. به عقیده «دکتر محمد علی طاهری» اندیشمند و بنیانگذار مکتب عرفان حلقه، انسان همواره در معرض تشعشعات شعوری ظاهری و باطنی پیرامون خود است و عبارات ميتوانند بار تشعشعاتي منفي يا مثبت داشته باشند كه در هر دو حالت آثار مربوطه را در ذهن و روان و جسم افراد بجا مي گذارند. اين بخش از تئوری دكتر محمدعلی طاهری با عنوان «شعور ظاهری» در دهه گذشته با عكسبرداری از مولكول های آب و ثبت تغيير ساختاری آنها به هنگام دريافت پيام های مثبت يا منفی به اثبات رسيد.

جای بسی تامل است که چگونه در کشوری که داعیه اسلام و خداشناسی دارد و مدعی صدور اسلام به سایر کشورهاست و با وجود صدها حوزه علمیه و هزاران به اصلاح فقیه و حجت الاسلام و آیت الله و مرجع تقلید، که سالانه به نام بودجه، هزاران میلیارد تومان از بیت المال را حیف و میل می کنند؛ تا کنون کسی فتوایی در مورد حرام بودن این پرچم و مفسد فی الارض بودن صاحبان پرچم صادر نکرده است؟؟!! این پرچم شیطانی، نه پرچم ملت ایران، که پرچم غاصبان ایران است!

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد