«شرف الشمس»؛ نفوذ خرافات در بطن جامعه/ دعا یا طلسم؟ (بخش سوم):

0
77

پس از گسترش دین اسلام خصوصا در بین شیعیان، با سوء استفاده از اعتقادات پاک مردم نسبت به خدا، دین و ائمه معصومین (ع)، «طلسم»‌های متعددی در پوشش نام «دعا»، «تبرک»، «توسل»، «لوح»، «حرز»، «تعویذ» و غیره در بین مردم رواج یافت. عوام نیز به طمع اینکه بدون تلاش و تفکر مشکلات آنها حل و حاجات‌شان برآورده شود، طلسم‌های متعدد را با دست خود به زندگی‌شان وارد و از این طریق، پای «موجودات غیرارگانیک» را به زندگی خود باز کردند.

از جمله طلسم‌های معروفی که در بین مردم شهرت دارد، «شرف الشمس» است که طبق ادعای رمالان، باید در زمانی خاص (۱۹ فروردین) حکاکی شود تا کارایی بهتری داشته باشد! اما حقیقت مطلب چیز دیگری‌ست؛ هر طلسمی به محض استفاده به وسیله موکل (جن) مخصوص خود جاری می‌شود و از آن پس باعث مسخ و آلودگی انسان به «ویروس‌های غیرارگانیک» و بالطبع شروع مشکلات ذهنی، روانی و جسمی افراد می‌گردد.

«شرف الشمس»؛ نفوذ خرافات در بطن جامعه(بخش اول):

https://t.me/erfanews/5513

«شرف الشمس»؛ نفوذ خرافات در بطن جامعه(بخش دوم):

https://t.me/erfanews/5517

در سال‌های اخیر و در جریان انتخابات سال ۸۸، مشخص شد که دولتمردان و سران نظام با صرف هزینه‌های هنگفت از جادوگران برای اداره کشور استفاده می‌کنند! حال رییس دولت آن زمان در آستانه ۱۹ فروردین در میدان تجریش تحصن کرده؛ منطقه‌ای که بسیاری افراد برای تهیه طلسم شمس به آنجا مراجعه می‌کنند.

مستند جادوگری در بین سران نظام ایران (قسمت اول)

https://t.me/erfanews/4834

دکتر محمدعلی طاهری برای اولین بار در تاریخ به صورت علمی و آکادمیک تئوری «ویروس‌های ذهنی» را در دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه تهران ارایه کرد که مورد استقبال پزشکان و روانشناسان و مجامع علمی بین المللی واقع شد.

جوایز بین المللی دکتر طاهری

https://t.me/erfanews/4852

استاد طاهری معتقد است که هرگونه استفاده آگاهانه یا ناآگاهانه از طلسم باعث آلودگی شخص سفارش دهنده، سفارش گیرنده و سوژه‌های مورد نظر خواهد شد و از این طریق نرم افزارهای ذهنی افراد، آلوده به «ویروس‌های غیرارگانیک» می‌شوند. وی علاوه بر تشریح مفصل ابعاد علمی «ویروس‌های ذهنی»، برای خنثی سازی این مکانیسم‌ها و رفع مسخ و همچنین پاکسازی ذهن و محل زندگی افراد، راهکارهایی عملی تحت عنوان «حلقه‌های اتصال» ارایه نموده که تا کنون بیش از یک میلیون نفر از این حلقه‌ها استفاده کرده‌اند. (قابل ذکر است که فقط بخشی از آموزه‌های عرفان حلقه در مورد ویروس‌هاست.)

زندگینامه محمدعلی طاهری و اسنادی از «پروژه نُخبه کُشی قرارگاه ثاراله»

https://t.me/erfanews/4885

جمعیت زیادی از افراد طلسم‌های متعددی را در غالب انگشتر، گردنبند، بازوبند و … حمل می‌کنند، «شبکه منفی» ممکن است در ابتدای کار گشایش‌هایی را برایشان انجام دهد! اما یک گره باز می‌کند و صد گره می‌زند، بله شیطان اگر کاری هم انجام دهد بی‌دلیل نخواهد بود و به واسطه نقض «إِيَّاكَ نَسْتَعِين» مستوجب تنبیه خواهیم بود. ادامه دارد…

لینک مطالب مرتبط:
مستند جادوگری در فوتبال ایران (قسمت اول)

https://t.me/erfanews/4747

مستند جادوگری در فوتبال ایران (قسمت دوم)

https://t.me/erfanews/4820