×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - 18 آذر - 1398  
true
false

«شرف الشمس» ،نفوذ خرافات در بطن جامعه ! یک انگشتری برای آنان کار انجام میدهد!

«طلسم» ها یکی از دلایل اپیدمی آلودگی بشر به ویروسهای ذهنی میباشند که مانند گرگی در لباش میش و در پوشش نام «دعا» به زندگی مردم وارد شده و با آلوده نمودن کالبد ذهنی افراد به «ویروسهای غیرارگانیک» ذهن، روان وجسم آنان را تحت تاثیراتی منفی قرار میدهند. این ویروسها به مرور زمان با اختلال در نرم افزارهای وجودی به غیر از ایجاد بیماریهای گوناگون با تسخیر فرد و اختلال در تصمیم گیری، افراد آلوده شده را در جهت اجرای اوامر اربابهایشان هدایت میکنند!

دعا یا طلسم؟ خدا یا شیطان؟ (بخش اول):
پس از گسترش دین اسلام در کشورمان ایران خصوصا در بین شیعیان و با سوء استفاده از اعتقادات پاک مردم نسبت به خدا، دین و ائمه معصومین (ع)، دست هایی پشت پرده با نفوذ در بین علماء و سردمداران دینی و سیاسی مملکت، حمل کردن و یا به زبان آوردن اشکال و اوراد متعددی در پوشش نام دعا ، تبرک، توسل، لوح، حرز، تعویذ و غیره را در میان عوام متدوال کردند. به ادعای آنها هر کدام از اوراد دارای کارایی منحصر به فردی می باشند.

این رسوم به ظاهر مذهبی در باطن به منظور مسخ و سلطه بر مردم از طریق آلوده کردن آنها به «موجودات غیر ارگانیک» جاری می شود که گاها انسانها، خودشان با دست خود و با صرف هزینه های کلان، دانسته یا ندانسته با شبکه منفی (شیطان) پیمان بسته و «ویروسهای غیرارگانیک» را وارد زندگی خود، خانواده و اطرافیانشان می نمایند.

می گویند که روی انگشتر شرف شمس اسماء الهی نوشته شده، به تصویرش نگاه کنید! کدام اسماء؟! ستاره پنج پر که از سمبل های مورد استفاده شیطان پرستان میباشد؟ یا خط و خطوطی که مرسوم در سحر و جادوگری هستند ؟!

برخی به ثبت نام «موکل» شمس را قبول دارند، میدانید موکل یعنی چی؟یعنی یک «جن» وکیل فرد برای انجام کارهایی میشه
مگر نه اینکه در آیه قران گفته میشه «وتوكل على الله وكفى بالله وكيلا»؟
اصلا هدف مردم از تهیه طلسم شرف الشمس چیه؟ کسب روزی؟ مگر نه اینکه «لیس للانسان الا ما سعی» یا «ولله خیر الرازقین»؟
سلامتی؟ مگر نه اینکه «اللهُ الشافی»؟
بر طرف شدن گرفتاری ها؟ مگر نه اینکه «نعم المولی و نعم النصیر»؟

یعنی خدا از ما میخواهد که یک چیزی، روی انگشتر بنویسیم بعد به ما عنایت کند؟! مگر نه اینکه خدا گفته “«ادعونی استجب لکم» ؟
واقعا عدالت الهی زیر سوال نمیره؟ اگر ما به یک نوشته این همه اعتماد داریم پس اعتماد به خدا کجاست؟
مگر امام صادق (ع) نفرمود: هر چيزى بايد به قرآن و سنّت ارجاع داده شود و هر حديثى كه موافق با قرآن نباشد، دروغى خوش نماست ؟

نکته تامل برانگیز اینکه در سالهای اخیر میزان استفاده از طلسمها در میان مردم با تصور اینکه گرفتاریهایشان حل میشود به صورت چشمگیری زیاد شده، پس چرا روز به روز همه گرفتار تر میشویم؟ میدانید چرا ؟ با استفاده از طلسمهایی که صدها سال به نام دعا به خورد ما داده اند، پای موجودات غیراراگانیک و ایادی شیطان را به زندگی خود، خانواده و اطرافیانمان باز میکنیم و این مخلوقات طبق شرح وظایف خود از جمله به تنبیه کافرین و مشرکین میپردازند. در ابتدا ممکن است ظاهرا یک گره از زندگیتان باز کنند ولیکن ده ها گره خواهند زد، دلیلش هم واضح است چون شیطان عاشق چشم و ابروی ما نیست. بله حقیقت تلخ این است که اگر به جای «صراط مستقیم» و خداوند از «من دون الله» و شیطان «استعانت» بجوییم ، شامل «مغضوب علیهم» و «یضل من یشاء» شده ایم و مستوجب عذاب الهی …

همه دنبال این هستیم که هر کاری انجام بدیم ولی کمی تفکر و توجه نداشته باشیم. مگر نمیگویند یک ساعت تفکر برابر هفتاد سال عبادته؟ دوستان باید کمی آگاهانه تر با مسائل رو به رو بشویم که خدای نکرده نشویم مصداق «اکثرهم لا یعقلون». ادامه دارد…

لینک مطالب مرتبط:
مستند جادوگری در فوتبال (قسمت اول)

https://t.me/erfanews/4747

مستند جادوگری در فوتبال (قسمت دوم)

https://t.me/erfanews/4820

مستند جادوگری در بین سران نظام ایران (قسمت اول)

https://t.me/erfanews/4834

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد