×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - 30 شهریور - 1398  
true
false

بانوی سرافراز و آزاده
سرکار خانم نسرین ستوده

با سلام؛
از زمانی که بواسطه‌ی آموزه های ناب مکتب عرفان حلقه به درکِ واقعی مفاهیمی چون ظلم و ظلم ستیزی، حق و حق طلبی، عدالت و عدالتخواهی، انسان و انسانیت، حقوق بشر و دفاع از حقوق بشر رسیدیم؛ و از زمانی که استاد گرانقدرمان فرمودند: « من در زندان نهضت دفاع از حقوق بشر را بنیانگذاری می کنم »، ما نیز به عنوان شاگردان ایشان در این مسیر بیداری گام نهادیم و هر یک به نوبه خود به این نهضت جهانی پیوستیم و به میزان وسع خود در حمایت از آن نقشی ایفا کردیم. در این راه پر فراز و‌ نشیب، به هر کجا گام نهادیم؛ شما پیش از ما آنجا ایستاده بودید و با عزم راسخ و وجود پر صلابتتان، خاری شدید در چشم ایادی ظلم. هر کجا فریاد مظلومی به گوش رسید، هر کجا حقی ضایع شد، هر کجا دلهایی به درد آمده بودند؛ دستان یاریگر شما آماده دستگیری بود.

چه آن زمان که برای باز ستاندن حق وکالتتان، در بحبوحه خفقان حاکم بر کشور، با شجاعت وصف ناپذیر، ساعتها‌ مقابل کانون وکلا پرچم حق خواهی خود را برافراشتید. چه زمانی که صدای تظلم خواهی استاد دربند ما را فریاد کردید، چه زمانی که با عشق بشردوستانه وجود شریفتان، بدون چون و چرا وکالت استاد عزیزمان را پذیرفتید؛ هر چند که طبق معمول، دستهای پشت پرده و روی پرده بدلیل ترس از حضور پیگیر و متعهد شما، مانع از تحقق این امر شدند. و در تمام تنگناهای دیگری که در برابر گردنکشی های قلدرمابانه ظالمین و دستگاه جهنمی سرکوبگری در ایران، سر خم نکردید و راهگشا شدید؛ همه و همه خنجری شد بر قلب انسان ستیزانی که جسم و روح خود را به شیطان فروخته اند و تاب دیدن آزادگی کسی را ندارند. ایستادگی آزاد اندیشانی چون شما بود که به ما آموخت با تکیه به مبارزه و جسارت میتوان بر نومیدی غلبه کرد و من ها را به ما تبدیل کرد. باشد که ستوده‌ی ستودنی، نهالی باشد که درختان آزادی را نوید دهد.

براستی که « ستوده » بر حق ترین نامی ست که برازنده شماست. بانوی آزاده ایران، نامتان به عنوان یکی از پرچمداران حق طلبی و سمبل ماندگار آزادگی، شرافت و پایداری در تاریخ بشریت ثبت خواهد شد و آیندگان نیز شما را خواهند ستود.

مجموعه عرفان حلقه مراتب قدردانی و سپاسگزاری خود را خدمت شما بانوی بزرگوار تقدیم میدارد. هر چند که این سپاسنامه در سیاهچال اوین به استماعتان میرسد.
ما مجموعه عرفان حلقه به پیروی از نهضت دفاع از حقوق بشر که استاد عزیزمان بنیانگذار آن بوده اند؛ در مجامع بین المللی، پیگیر حقوق پایمال شده شما نیز خواهیم بود و ظلم روا داشته شده بر شما و فریاد حق طلبی تان را به گوش جهانیان خواهیم رساند.

از طرف مجموعه «عرفان حلقه-کیهانی»

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد