×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - 26 شهریور - 1398  
true
false

گروهی از شاگردان محمدعلی طاهری با مراجعه به دفتر کمسیون حقوق بشر اسلامی ایران در تهران خواستار جلوگیری از دخالت غیرقانونی ضابطین امنیتی و قضایی در پرونده آقای طاهری شدند.
بنا بر گزارش‌های رسیده به خبرگزاری عرفان، شاگردان عرفان حلقه روز سه‌شنبه ۱۰ مرداد‌ماه ۱۳۹۶ با مراجعه به دفتر کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران واقع در خیابان سهروردی، مسوولان این نهاد را از چگونگی روند رسیدگی به پرونده آقای طاهری و وضعیت کنونی وی مطلع کردند.
شاگردان عرفان حلقه در ملاقات با دکتر ضیائی، اسناد و مدارک مبتنی بر اثبات اعمال فراقانونی و غیرانسانی ضابطین قضایی در پرونده آقای طاهری را به ریاست این نهاد غیرانتفاعی ارائه دادند.
یک منبع آگاه در خصوص این نشست به نقل از دکتر ضیائی گفت: “این روزها به خاطر فعالیت‌ها و روشنگری‌های شاگردان آقای طاهری کمتر کسی است که در جریان پرونده او نباشد، و این مهم را برای جلوگیری از تاثیرگزاری ضابطین قضایی بر پرونده قضایی لازم دانست”.
محمدعلی طاهری همواره شکایت خود را به دلیل استفاده ضابطین قضایی برای “اعتراف‌گیری از طریق روش‌های غیرانسانی و غیرقانونی” به مراجع ذی‌صلاح ارائه داده، اما تا کنون هیچ یک از مقامات جمهوری اسلامی اقدام قابل توجهی در این خصوص به عمل نیاورده‌اند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد