×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - 9 فروردین - 1399  
true
false

آيت‌الله عبدالحميد معصومی تهرانی در پیامی با اعلام حمايت از “كمپين الف مثل استاد” خواستار آزادی هرچه سريع‌تر آقاي محمدعلی طاهری شد.

متن پیام آیت‌الله معصومی تهرانی را که در اختیار خبرگزاری عرفان قرار گرفته را در ادامه بخوانید:

بسمه تعالی

انديشه از هر نوعی كه باشد قابل حبس؛ حصر و حذف نيست كه اگر چنين بود، ما امروزه در تمامی عرصه‌های زندگی همچون نياكان ابتدایی خود می‌زيستيم و می‌انديشيدم. تجربه تاريخی بشر نيز اثبات كرده است كه برخورد قضایی و امنيتی با انديشه‌های مختلف نه‌تنها نتيجه‌ای در برنداشته، بلكه باعث گسترش آن شده است.

اين كمترين پيشتر در پاسخ به پرسش تعدادی از شاگردان جناب آقای محمدعلی طاهری عرض كردم كه اتهام افساد فی الارض و ارتداد بر اساس آيات متعدد قرآن به هيچ وجه بر ايشان صدق نمی‌كند و لازم است مسئولين قضایی بررسی صحت و سقم انديشه‌های ايشان را به مراكز علمی و دانشگاهی -كه فقيه در رشته خود می باشند- ارائه كرده تا بر اساس تجربه‌های علمی و تحقيقات آكادميك نظر خويش را ابراز كنند. اميدوارم دست‌اندكاران پرونده جناب آقای محمدعلی طاهری با نيم نگاهی به تاريخ انگيزاسيون در قرون وسطی؛ و ثمرات و نتيجه‌ آن روشها، هر چه سريعتر زمينه آزادی ايشان را فراهم نموده و بررسی افكار و انديشه‌های ايشان را به مراكز آكادميك مربوطه واگذار نمايند.

الراجی؛ عبدالحميد معصومی تهرانی

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد