×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - 24 آبان - 1398  
true
false

 

“فاطمه سعیدی” عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با ابراز نگرانی از وضعیت جسمانی “اسماعیل عبدی” گفت: که در تلاش هستم تا از طریق وزیر دادگستری باب گفت‌وگو و تعامل با مسئولان قوه قضاییه باز شود تا شاید گرهی از این موضوع گشوده شود. گفتنی است که “آقای عبدی” مدتی قبل با نگارش نامه‌ای سرگشاده اعلام کرد در اعتراض به عدم استقلال قوه قضاییه و “صدور احکام امنیتی” برای فعالان تشکل‌های صنفی معلمان و کارگران و با درخواست صریح “خروج پرونده‌ خود از حالت امنیتی به عادی” اقدام به اعتصاب غذای اعتراضی نموده است.

به گزارش ایلنا، “فاطمه سعیدی” با ابراز نگرانی از وضعیت جسمانی “اسماعیل عبدی”، گفت: “متاسفانه آقای عبدی، از فعالان صنفی معلمان در زندان شرایط جسمی مناسبی ندارد و نگرانی بابت سلامتی او تشدید شده است.”

عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات افزود: “در این مرحله اصلا نمی‌خواهیم وارد منصفانه یا غیرمنصفانه بودن حکم او شویم. ما از بعد انسانی به موضوع نگاه می‌کنیم و درباره حکم صادره با قوه قضاییه بحثی نداریم.”

سعیدی همچنین گفت: ” از نگاه انسانی قطع کردن حقوق دریافتی او و محروم کردن خانواده‌اش از تنها محل امرار معاش کار درستی نیست. وضعیت سلامتی “آقای عبدی” نیز نگران کننده است.”

این عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش گفت: “در تلاش هستم تا از طریق وزیر محترم دادگستری باب گفت‌وگو و تعامل با مسئولان قوه قضاییه باز شود تا شاید گرهی از این موضوع گشوده شود.”

“آقای عبدی” مدتی قبل با نگارش نامه‌ای سرگشاده اعلام کرد در اعتراض به عدم استقلال قوه قضاییه و “صدور احکام امنیتی” برای فعالان تشکل‌های صنفی معلمان و کارگران و با درخواست صریح “خروج پرونده‌ خود از حالت امنیتی به عادی” اقدام به اعتصاب غذای اعتراضی نموده است.

منبع: ایلنا

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد