“چرا قوه‌ی قضائیه دادگاه‌های محمد علی طاهری را علنی برگزار نمی‌کند؟”

0
277

نامه محمد مهدویفر تخریب‌چی و غواص دفاع مقدس به رئیس سازمان صدا و سیما

 

ریاست محترم به قول رئیس جمهور، رسانه‌ی میلی، وابسته به دم و دستگاه رهبری

بعد از سلام و عرض احترام؛

اطلاع یافتم که شب گذشته برنامه‌ای علیه آقای محمد علی طاهری و عرفان حلقه از شبکه‌ی سوم سیما پخش کردید.

مگر نمی‌دانید که این کار شما باعث محبوبیت بیشتر آقای طاهری می‌شود؟!

مگر نمی‌دانید هر کسی را که شما درصدد مخدوش کردن شخصیت او باشید، نزد مردم عزیزتر می‌شود؟!

اگر آقای طاهری برای اسلام و برای جامعه ضرر دارد، چرا این‌گونه به عزت او می‌افزایید و محبوبیت او را نزد مردم، صد چندان می‌کنید؟!

اگر شما اهل منطق هستید و هدف واقعی شما این است که مردم حقیقت را کشف کنند، چرا در شرایط برابر و به دور از شانتاژ تبلیغاتی، مناظره‌ی زنده و رودررو برگزار نمی‌کنید؟

چرا قوه‌ی قضائیه با وجود اصرار متهمین، دادگاه‌های آقای طاهری و دیگر زندانیان عقیدتی و سیاسی را با رعایت موازینِ وجدانی و قانونی و با حضور هیئت منصفه و به صورت علنی برگزار نمی‌کند؟

چرا قوه‌ی قضائیه بدون رعایت موازین شرعی در دادگاه‌های چند دقیقه‌ای حکم‌های سنگینِ پنج ساله و ده ساله برای زنان و مردان این سرزمین صادر می‌کند؟

کجای این کار جوانمردی است که سپاه و دستگاه عدلیه‌، مردی را شش سال در کنج انفرادی بیاندازند و شما علیه او برنامه بسازید و آبرویش را ببرید در حالی که او قدرت دفاع از حیثیت خودش را نداشته باشد؟

مثل همین کاری که با مظلومین محصورین کردید و آنها را سران فتنه نامیدید و جز ننگ و عیب و عار برای خود نخریدید!

چرا بعد از گذشت حدود سی سال از اعدام هزاران زندانی سیاسی در سال ۶۷ که به دست ابرهیم رئیسی، رئیس آستان قدس رضوی و مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، انجام شده است، تا به امروز حتی یک برنامه‌ی سی ثانیه‌ای در این باره از تلویزیون پخش نکرده‌اید؟!

لااقل برنامه‌ای در دفاع از عملکرد نظام و عملکرد رفیقان خود می‌ساختید که ما و دوستان ما در موضوع اعدام‌های سال ۶۷ این همه، آنها را مورد هجمه‌ی ناجوانمردانه‌ی خویش قرار ندهیم!!

آقایان بروید توبه کنید که از اعمال شما این روزها، بوهای بدی استشمام می‌شود!

 

محمد مهدوی فر

تخریب‌چی و غواص دفاع مقدس

یازدهم اسفند نود و پنج

 

اشاره: مسوولیت محتوای نوشته‌ها و یادداشت‌های ارسالی، بر عهده نویسندگان است و خبرگزاری عرفان (اِنا)، دیدگاه‌ها و آرای مطرح شده در محتوای مطالب را ارزش‌گذاری نمی‌کند.